Masaüstü Bilgisayar Laptop Tamir Hizmeti

Project Description

Yerinde Destek Hizmeti

Ev, ofis veya işyerinizde masaüstü bilgisayarlarınızda, laptop arızalarında size sadece bir telefon kadar yakınız. Laptop, Notebook Bilgisayarlarınızın Tamir, Servis ve Bakımlarını Beylikdüzü’ndeki Teknik Servisimizde veya İsterseniz Yerinde Destek Hizmetimiz ile bulunduğunuz yere gelerek arıza tespiti yapıp, tamir bakım ve destek hizmeti sağlıyoruz.

Bilgisayarınızın Tamir, Format ve Bakım ihtiyaçlarını hızla yerinde gideriyoruz. Gerekli yedek parçaları kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sizlere temin ediyoruz.

LAPTOP ARIZALARI ve VERİ KAYBI ÖNLEME

Ofis çalışanları için en önemli detay arıza durumunda Veri Kaybı Önleme; Servisimize elden yada kargoyla ulaşan bilgisayarınızın servis kaydı açılarak tarafınıza servis kodu iletilir.
Bilgisayarınızın tamir sırasında veri kaybı yaşanmaması adına disk paneliniz öncelikli kontrol edilir, eğer veri kaybı yaşanma ihtimali var ise size bilgi verilir ve bu şekilde diğer arıza kısımlarının tespiti ve tamirine başlanılır.
Arıza tespitine başlanan laptop’unuzun arızası ve maliyeti tarafınıza detaylıca whatsapp yada Telefonla iletişim kurularak bildirilir. Onay vermeniz durumunda bilgisayar tamir hizmetinize başlanır.

tiNte Bilişim size bir telefon kadar uzakta…
0850 346 66 50