E-Ticaret Hizmetleri

Project Description

Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak ürünlerinizi ve mağazanızı internete taşımak istemez misiniz ? Sizlere e-ticaret alanında profesyonel hizmetler vererek anahtar teslim web siteleri teslim ediyoruz.Size sadece siparişlerinizi takip etmek kalıyor.Hemen bize ulaşın size uygun bir alan adı ile e-ticaret sitenizi kurmaya başlayalım.Ürünlerinize markanıza uygun tasarımı belirleyelim.Web sitenizi hayallerinizde ki gibi dizayn edelim.

Tam güvenlikli e-ticaret sitelerimiz ile hiç bir derdiniz olmadan sadece sipariş takibini yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz.Ürünlerinizi sizin için biz ekliyoruz.Ürünlerinize ait görseller açıklamalar fiyat ve stok bilgilerinizi bize ulaştırıyorsunuz uzman ekibimiz sizler için tüm ürünlerinizi sitenize çok hızlı bir şekilde ekliyor.

Online ödemeler alarak satışlarınızı daha avantajlı hale getirebilrisiniz.İsterseniz çalışmakta olduğunuz bir banka veya aracı firmalardan birini kullanarak web sitenize sanal pos entegresi yapıyoruz.Online ödeme almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sizde e-ticaret sitesi yaptmak istiyorsanız ürünlerinizi artık internet üzerinden satmak istiyorsanız veya varolan bir e-ticaret sitenizde değişiklikler yaptırmak istiyor veya sürekli hatalar ile karışlaşıyorsanız hemen bize ulaşabilrsiniz.

tiNte Bilişim size bir telefon kadar uzakta…