Services

Read More +

2. El Laptop Alış ve Satışı

2.el laptop, masaüstü pc ürünlerinin garantili satış merkezi. 2.el laptop satış mağazası

Read More +

Ekran Kartı Tamir ve Bakımı

Bilgisayar ekran kartı temizlik bakım ve tamir hizmetleri için en doğru adres. AMD ve NVIDIA tüm ekran kartları yedek parçaları

Read More +

Masaüstü Bilgisayar Laptop Tamir Hizmeti

Masaüstü Bilgisayar, Laptop, Notebook Tamir ve Bakım Hizmeti, Yerinde Bakım Hizmetleri, 2.el Laptop Alım ve Satışı

Read More +

Reklam ve SEO Hizmetleri

Adwords ile istediğiniz kelimelerde sizi; reklamlarınızı yayınlararak üst sıralara taşıyoruz.Belirlediğiniz anahtar kelimelerde tüm aramalarda kullanıcı sizi her zaman en üst sırada görecektir.Reklam çalışmasının yanı sıra organik yollar ile de aramalarda üst sıralara çıkmanız için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Read More +

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal hesaplarınızı yeniden canlandırıyoruz. Müşterilerinizin ve takipçilerinizin sizden daha sık haberdar olmasını sağlıyoruz.Sosyal medya gönderi tasarımlarınızı yapıyoruz.Özel gün kurumunuz adına önemli gün ve kampanya ve haberlerini tüm müşterilerinize sunuyoruz.Daha fazla müşteri ve takipçi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Read More +

IT Sunucu Network Hizmetleri

İş yerinizin firmanızın kurumsal ortamlarınızın internet erişimini yedekleme hizmetini ve güvenliğini sizler için profesyonel şekilde yeniden yapılanırıp kontrollerini sağlıyoruz.Güvenli bir internet kesintisiz internet erişimi işlerinizin aksamaması adına oldukça önemlidir.İç sistelerimizi yeniden yapılandırıyoruz.

Read More +

WordPress Hizmetleri

İnternetin artık neredeyse %50′ si WordPress. WordPress’in bu kadar yaygın olarak kullanılmasının bir çok sebebi vardır.Geliştirilebilir ve kolay yönetilebilir olması WordPress’in bu kadar fazla tercih edilmesinin başlıca sebebi olabilir.WordPress gücünü kullanarak sizlere bu alanda profesyonel şekilde hizmetler verebiliriz.Her türlü WordPress işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Read More +

Kurumsal Web Hizmetleri

Şirketinizin veya kurumuzun web sitesini profesyonel şekilde tasarlayabiliriz.Rakipleriniz dijital dünya da yerini almışken siz ve şirketiniz çağın gerisinde kalmasın.Hemen bize ulaşın sizi en iyi şekilde yansıtacak web sitesini tasarlayalım.Sizi kurumsallığa bir adım daha yakınlaştıralım.Güvenli kurumsal mail hizmetimiz ile prestijinizi arttıralım.

Read More +

E-Ticaret Hizmetleri

Mağazanızı ve ürünlerinizi internete taşıyoruz.Daha fazla müşteri ile sizleri buluşturuyoruz satışlarınızın artmasını sağlıyoruz.Sizlere e-ticaret alanında profesyonel hizmetler veriyoruz.Hemen bize ulaşın sizi ve ürünlerinizi global bir pazara ulaştıralım.E-ticaretin ve yeni nesil web teknolojilerinin güçünü farkedin.Müşterilere daha kolay ulaşın.